Mereseire süsteemid

Mereliikluse jälgimise süsteemid piirivalve ja meresõiduohutuste vajadusteks

Mereseire süsteemid

Cybernetica AS meeskond arendab ja juurutab meresõiduohutuste tagamiseks suuri alasid katvaid mereliikluse jälgimise süsteeme.

Alates 2005. aastast on Cybernetica aktiivselt panustanud Euroopa Liidu välispiiri kaitsmiseks lahenduste väljatöötamisse ja juurutamisesse. Alustati Eesti piirile lahenduste loomisega, kuid nüüdseks on Cybernetica lahendusi tarbimas ka mitmed välisriigid. Väljatöötatud lahendused on kasutust leidnud mitmetes teistes valdkondades.

Pakume klientidele kompleksseid täislahendusi. Vastavalt vajadustele on süsteemidesse kaasatud radarid,  päevavalgus-, infrapuna- ja termokaamerad ning muud mõõte- ja jälgimisseadmed, et aastaringselt 24/7 avastada ja ära tunda väikseid ujuvaid objekte.

Seadmetest saadav informatsioon kogutakse reaalajas jälgimiskeskustesse ja talletatakse järeltöötluseks.

Pakutavate lahenduste ja seadmete järjepidevaks toimimiseks pakume lisaks ka  toetavaid lahendusi: jälgimise paigaldisi, ilmastikukindlaid seadmete konteinereid, toite tagamiseks UPS ja generaatorilahendusi, turva ja mõõtelahendusi ning andme ülekande lahendusi. Süsteemi kuulub ka Cybernetica väljatöötatud kasutajasõbralik ja multifunktsionaalne operaatoritarkvara koos kogu süsteemi monitoorimise ja haldamise tarkvaraga.

 

Soovid rohkem teada?

 

Kontakt

Rein Haavel (seiresüsteemide osakonna juhataja)

E-post: rein.haavel@cyber.ee Telefon: +372 639 7072