Uudised

Cybernetica viis Jaapanis läbi turvalise identiteedihalduse piloodi

15. mai 2018

Cybernetica ja Eltes viisid Jaapanis Newmedia Risk Association finantstehnoloogiaüritusel läbi turvalise identiteedihalduse NGTS (Next Generation Ticketing System) piloodi, mis kasutab Cybernetica SplitKey tehnoloogiat. Piloodi eesmärk oli testida nii tehnoloogia toimimist kui ka kliendikogemust reaalaja rakenduses.

NGTSi piloot oli järgmine faas Cybernetica ning Eltese pikaajalisest koostööst, toomaks Jaapani turule turvalisi identiteedi- ja tehinguhalduse rakendusi. “Strateegiline partnerlus Eltesega on meie jaoks suur au ning meil on äärmiselt hea meel, et meie koostöö on jõudnud reaalsete rakenduste faasi,” sõnas Oliver Väärtnõu, Cybernetica juhatuse esimees. “Edukas piloot avab Jaapani turul meie jaoks uusi võimalusi innovaatiliste identiteedilahenduste juurutamiseks, samas lahendades kasutajate jaoks konkreetseid probleeme,” lisas Väärtnõu.

Cybernetica SplitKey tehnoloogia võimaldab NGTS rakenduses läbi kasutajate registreerimise ja autentimise üritusel osalejaid valideerida, aidates sellega lahendada täna Jaapani piletimüügi järelturu väljakutseid. “NGTSi piloot õnnestus hästi ning kogu protsess oli sujuv,” kommenteeris Eltese esindaja. “Meil on hea meel näha, et lisaks kõrgendatud turvalisusele tagas rakendus positiivse kasutajakogemuse nii ürituse korraldusmeeskonnale kui foorumi külalistele,” lisas esindaja.

SplitKey tehnoloogia on Cybernetica arendatud turvalise autentimise ja digiallkirjastamise platvorm. SplitKey tehnoloogiat kasutab ka SK ID Solutionsi poolt opereeritav Smart-ID teenus, mis on kasutusel Eestis, Lätis ja Leedus.